2445/​921

Henry Kjærnulf (f. Ubberud 1911, d. 1975)

Et par lænestole af eg, betrukket med stribet uld. Udført hos EG Kvalitetsmøbel. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Uld med pletter, smuds og mindre huller.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1083016 12.500 DKK
853301 (Autobud) 12.000 DKK
1083016 12.000 DKK
853301 (Autobud) 11.500 DKK
1083016 11.000 DKK
853301 10.500 DKK
1083016 (Autobud) 10.000 DKK
953281 10.000 DKK
1083016 7.000 DKK