2125/132
Cylindrisk kandisskrin af lyseblåt glas, montering af forgyldt messing. 20. årh. H. 9. Diam. 6.
Fremstår med almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag