2436/​89

Flisebord af bemalet træ, plade med 20 hollandske fliser af fajance dekoreret i mangan med blomster i vaser. Fliser 18. årh.s slutning. Bord 20. årh. H. 72. L. 74. D. 61.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?