12104/204
Ingeborg Bentine Debois (f. København 1897, d. 1970)
Opstilling med blomster og frugt. Sign. I.B. Debois. Olie på lærred. Rammemål 60×80.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag