2418/940
Dansk møbeldesign
Et par safaristole af sortlakeret træ, betrukket med sort skind. Udført hos Skipper Furniture. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag