1734/23
Otto Lusty (Lustig) (, 19.-20. årh.)
Marine med isbryder i Københavns Havn. Sign. Otto Lusty. Olie på lærred. 65×91,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 21. august 2017
Vurdering
Hammerslag