1632/702
Sv. Mejlstrøm
Trearmet lysekrone af messing med kugleformede skærme af røgfarvet glas. Udført hos Mejlstrøm Belysning. H. inkl. montering 52. B. 35.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 9. august 2016
Vurdering
Hammerslag