1722/798
Guiseppe Ostuni
Et par små væglampetter af kobber, skærme indvendigt hvidlakeret. Udført hos O-luce. H. 13.
Brugsslitage, herunder ridser, mærker, buler samt hak. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag
12 bud