2115/117
Kinesisk penselbæger af porcelæn dekoreret i underglasur blå med skrifttegn i design. 18.-19. årh. H. 16 cm. Diam. 18,5 cm
total limet
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
76 bud