2434/776
Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)
Et sæt på seks stole med stel af palisander, betrukket med blå hestehår. Model 71. Udført hos J. L. Møller, Højbjerg. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Hestehår med pletter og smuds.
Vurdering
1006443 (Autobud) | ||
502454 | ||
1006443 | ||
905048 | ||
1006443 | ||
802930 | ||
998291 |