873/162
Et par franske lågkasoletter af forgyldt bronze og hvid marmor, hver prydet med drenge med fiskehaler og fire lysarme hvor imellem maskaroner. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 45. (2)
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag