911/728
Constant (f. Amsterdam 1920, d. Utrecht 2005)
“La Belle Noiseuse”, 1990. Sign. Constant. Akvarel på papir. 51,5×72.
Proveniens: Privatsamling, Holland.
CoBrA, 6. december 2022
Vurdering
Hammerslag