1652/​176

Norsk barok uldholder af mørkfarvet og rigt udskåret træ. 18. årh. H. 62. B. 64. D. 54.

Brugs- og alderstegn.

Ældre malerier og møbler, 26. december 2016

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK
(Autobud) 700 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
550 DKK
500 DKK