1652/176
Norsk barok uldholder af mørkfarvet og rigt udskåret træ. 18. årh. H. 62. B. 64. D. 54.
Brugs- og alderstegn.
Ældre malerier og møbler, 26. december 2016
Vurdering
Hammerslag