12141/206
Jens Bilgram (f. København 1937)
“Skæbnesvangert møde”. Sign. Jens Bilgram 87. Olie på plade. 60×70. Indrammet.
Mindre krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag