2431/234
Dansk kasserolle af sølv med stjerthank af bakelit, indvendig forgyldt. Københavns bymærke 1912. Vægt 390 g. Diam. 16 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
899542 | ||
818051 |