2032/713
Et sæt på seks armstole af massiv fyr. Udført hos Hirtshals Savværk. 1970'erne. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Stødmærker. Nogle revner.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud