12232/168
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
Abstrakt komposition. Sign. Lars Dan 90. Olie på papir. 80×60. Uindrammet.
Sælger oplyser: Mindre fold i hjørne
Kunst, antikviteter & design, 11. august 2022
Vurdering
Hammerslag
15 bud