1302/113
Italiensk lysekrone af forgyldt og dekoreret træ. 20. årh. H. 71. Diam. 55.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier og antikviteter, 7. januar 2013
Vurdering
Hammerslag
35 bud