1835/8
Et par havevaser af kunststen udført i klassisk stil på firesidet sokkel. 20. årh. H. 115. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Flere mindre afslag.
Ældre malerier og møbler, 27. august 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud