2436/394
Gigaretetui af sølv graveret med autografer, indvendigt forgyldt. København 1934. Vægt ca. 139 g. L. 11,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1086800 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.