2436/394
Gigaretetui af sølv graveret med autografer, indvendigt forgyldt. København 1934. Vægt ca. 139 g. L. 11,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||