2414/149
Wiktor Korecki (f. Kamieniec Podolski 1890, d. Warszawa 1980)
Aftenlandskab med en solnedgang. Sign. Wiktor Korecki. Olie på lærred. 53×62.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud