2031/56
Lanterne af messing, gennembrudt top dekoreret med bladværk, sider med grønligt glas. 19. årh. H. 48. Diam. 18.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud