2425/​300

Lysekrone af patineret og forgyldt bronze, seks svungne lysarme. Empireform. Cirka 1900. H. cirka 70. Diam. 58.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt