1927/​755

Ubekendt design

Justérbar væglampe af messing. 1950'erne. H. 19. L. 60–92.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løse samlinger. Manglende afbryder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. juli 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

800 DKK

800 DKK
750 DKK