Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)
Komposition. Sign. Arne L. Hansen 65, 72/100. Litografi i farver. Lysmål 60×36.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Større fugtskjolder på passepartout.
915265 | ||
982576 | ||
1021546 |