2043/​140

Fransk kommode af rosentræ, indlagt med intarsia, plade af rødbroget marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 69. B. 75. D. 34.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

700 DKK

700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK