2043/​140

Fransk kommode af rosentræ, indlagt med intarsia, plade af rødbroget marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 69. B. 75. D. 34.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

700 kr.

700 kr.
(Autobud) 650 kr.
600 kr.
550 kr.
500 kr.