2043/140
Fransk kommode af rosentræ, indlagt med intarsia, plade af rødbroget marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 69. B. 75. D. 34.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag