1509/182
Sign. pakistansk forligger prydet med sammenhængende medaljoner på rød bund samt Senneh medaljontæppe på rød bund. 20. årh. 95×66 og 172×129. (2)
Slidte frynser.
Ældre malerier og møbler, 23. februar 2015
Vurdering
Hammerslag
14 bud