12040/190
Svend Åge Drews (f. København 1919, d. 2003)
Vandfald. Sign. Svend Drews. Olie på lærred. 49×39. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud