12009/​73

Ubekendt maler, 20. årh.

Opstilling med kande og kager på fad. Sign. E ???. Holm. Olie på lærred. 30×38.

Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag