2435/875
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Uden titel. Sign. Alechinsky, 19/100. Litografi i farver. Lysmål 74×54.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
10 bud
984662 | ||
1142632 (Autobud) | ||
984662 | ||
1142632 (Autobud) | ||
803366 | ||
1142632 | ||
246527 | ||
1142632 | ||
246527 | ||
576 |