2051/8036
Et par franske kandelabre af forgyldt bronze og alabast, hver med fire lysarme. Louis XVI form, 19. årh. H. 44 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Selected – Møbler, ure & tæpper, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud