2123/8580
Russisk Gudsmoder “Thikvinskaya” ikon. Tempera på træpanel med forsænket billedflade. Ca. 1700. 31,5×26,8.
Restaureret. krakeleringer.
Russisk tema, 7. juni 2021
Vurdering
Hammerslag