2109/842
Louis Poulsen
Pendel med skærme af hvid akryl og metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 44.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Akrylskærm knækket ved kugle. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag