2109/​842

Louis Poulsen

Pendel med skærme af hvid akryl og metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 44.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Akrylskærm knækket ved kugle. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK