1722/​1301

Chloé

“Paddington” håndtaske af nougatbrunt skind med to hanke, messingbeslag, et stort rum med lynlås samt indvendig lynlåslomme og med khakifarvet for. Måler ca. 37×19×15 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Detalje i form af Chloé-hængelås samt nøgle mangler.

Smykker, 31. maj 2017

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK