2441/​9017

Et par franske lampetter af forgyldt bronze, hver med tre lysarme monteret til el. Louis XVI form. H. 46 cm. (2)

Brugsspor.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

164145 3.400 DKK
242732 3.200 DKK
1092330 3.000 DKK