1621/1302
Et par høje lædersneakers med leopardprint på hestehår og hælekap samt læderbesætninger af sort ruskind og med sort snørebånd og åbne ankler. Inderside af sort læder. Str. 36. Ydre sålelængde 25,5 cm. Snudebredde 9,5 cm.
Original skotøjsæske, to originale dustbags og et ekstra sæt sorte snørebånd medfølger.
Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Fremstår med få tegn på brugsslitage.
Smykker, 25. maj 2016
Vurdering
Hammerslag
33 bud