2045/104
Rococo stol af mørkpoleret bøgetræ, udskåret med bladværk. 18. årh.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag