12006/105
Elisabeth Schiøtt (f. København 1856, d. sst. 1938)
Parti fra Rapallo. Sign. og dateret Elis. Schiøtt Rapallo 13. Olie på lærred. Lysmål 43,5×56. Rammemål 35×47.
Behov for rensning.
Kunst, antikviteter & design, 6. februar 2020
Vurdering
Hammerslag