1722/​14

Kapitæl. Stort arkitektonisk ornament af sandsten. Frankrig, 18. årh. H. 41. B. 116. D. 39.

Vind og vejr. Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 29. maj 2017

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag