1722/14
Kapitæl. Stort arkitektonisk ornament af sandsten. Frankrig, 18. årh. H. 41. B. 116. D. 39.
Vind og vejr. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 29. maj 2017
Vurdering
Hammerslag