12124/​150

Anker Landberg (f. Præstø 1916, d. Skällhamn, Sverige)

Fiskere. Sign. Anker Landberg 63. Olie på lærred. Lysmål 72×88. Rammemål 96×106.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021

Vur­dering

800 kr

Hammerslag