12124/150
Anker Landberg (f. Præstø 1916, d. Skällhamn, Sverige)
Fiskere. Sign. Anker Landberg 63. Olie på lærred. Lysmål 72×88. Rammemål 96×106.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag