12148/213
Ubekendt design
Bordlampe af messing og messingfarvet metal med to blus. 20. årh.s. anden halvdel. H. 40 diam. 40.
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud