905/744
Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Dobbeltportræt. Sign. Trampedach 82. Mixed media med applikation i form af blomst. Bladstørrelse 76×56.
Proveniens: Galerie Provence, Vadum.
Malerier og skulpturer, 7. december 2021
Vurdering
Hammerslag