2439/1626
Et par ampler af klart glas, montering af patineret messing, monteret til el. 20. årh. H. 67. Diam. 30. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Almindelig brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
19 bud