1804/1006
Dansk design
Halvkugleformet pendel af orange plast. 1970'erne. H. 50. Diam. 54.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. januar 2018
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt