2006/23
Orientalsk tæppe i Sultanabad design. 21.årh.(aldrig anvendt). 225×149.
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud